ˆ

Ekran szczegółów informacji

Drukuj informację

Szczegóły informacji

Petycja do Kierownika Jednostki Samorządu Terytorialnego o umieszczenie na głównych stronach internetowych JST informacji w formie aktywnego banera i linku (hiperłącza) do strony WWW.KOMASOWANI.PL ( http://komasowani.pl/ ) prezentującej ZAGROŻENIA ZWIĄZANE ZE SCALANIEM GRUNTÓW.

Data wprowadzenia informcji do BIP: 2016-11-18 07:58:27 Informacja ogłoszona dnia 2016-11-18 07:58:33 przez Michał Jarosz

Akapit nr 1 - brak tytułu

W związku z naborem wniosków w ramach tzw. Programu "Rozwoju" Obszarów Wiejskich (PROW 2014-2020) na kontrowersyjny proceder: „SCALANIE GRUNTÓW”, zwany również podstępnie i przewrotnie: „ODNOWĄ WSI, NOWYMI PERSPEKTYWAMI DLA ROZWOJU WSI, KOMASACJĄ, KONSOLIDACJĄ GRUNTÓW, WYMIANĄ GRUNTÓW oraz tzw. „Wsparciem na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa”,
składamy petycję o:
umieszczenie na głównych stronach internetowych JST informacji w formie aktywnego banera i linku (hiperłącza) do strony WWW.KOMASOWANI.PL  ( http://komasowani.pl/ ) prezentującej ZAGROŻENIA ZWIĄZANE ZE SCALANIEM GRUNTÓW.
Kilka banerów w zależności od układu Państwa Strony do wyboru w załączeniu.
Link:
Petycja ma charakter niekomercyjny, non profit  i jest pro publico bono.
Przesyłamy Państwu ponadto, ku przestrodze i jako przykład ZŁYCH PRAKTYK, opracowanie podsumowujące pierwsze karygodnie przeprowadzane "SCALENIA GRUNTÓW" w Wielkopolsce:
lub
Scalanie gruntów jest koniem trojańskim dla CETA, TTIP, GMO oraz wielkopowierzchniowej wyprzedaży-grabieży Polskiej Ziemi, nie w formie okruchów ale wielkich kawałków "POLSKIEGO TORTU".
Miejcie Państwo na względzie stanowisko waszych wyborców, którzy w zdecydowanej większości bardzo negatywnie mogą ocenić tę próbę zawłaszczenia ich własności, ukrytą podstępnie i przewrotnie pod oficjalnymi hasłami tzw. "poprawy warunków gospodarowania".
Liczne skargi, zastrzeżenia oraz sprawy prowadzone to tej pory min. przez Prokuraturę, Policję, Samorządowe Kolegia Odwoławcze oraz Wojewódzkie Sądy Administracyjne, w obecnie trwających "scaleniach gruntów", świadczą o zupełnie odmiennych konsekwencjach, niż przedstawiają to oficjalnie zainteresowani beneficjenci i decydenci w sprawie scalania gruntów.
Skutki scalania gruntów do tej pory w zdecydowanej większości znanych nam przypadków są negatywne.
Mamy nadzieją, że Państwo będąc zobowiązani prawnie do przeciwdziałania hamowaniu krytyki i innym działaniom ograniczającym prawo do składania skarg, wniosków i petycji lub dostarczania informacji do publikacji w granicach prawem dozwolonych, odpowiecie pozytywnie na petycję i umieścicie na swoich stronach wybrany baner wraz z linkiem: http://www.komasowani.pl/

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy Stegna
Osoba, która wytworzyla informację: Michał Jarosz Data wytworzenia informacji: 2016-11-18 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: komasowani Data wprowadzenia do BIP 2016-11-18 07:58:27
Wprowadził informację do BIP: Michał Jarosz Data udostępnienia informacji: 2016-11-18 07:58:33
Osoba, która zmieniła informację: Michał Jarosz Data ostatniej zmiany: 2017-02-17 13:26:15
Artykuł był wyświetlony: 340 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu