ˆ

Ekran listy informacji

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Referaty i telefony

Akapit nr 1 - brak tytułu

Nr tel. po którym należy wybrać nr wewnętrzny to (55) 247 81 71, 247 82 93, 247 82 96
Fax. (55) 247 83 95 adres e-mail:
Imię i Nazwisko
Stanowisko
Nr wew. tel.
Nr pokoju
Wójt
Ewa Dąbska
--------------
------
17
Z-ca Wójta
Tomasz Gajewski
--------------
12
14
Sekretarz
Beata Burliga
--------------
14
12
Skarbnik
Dorota Witkowska
--------------
10
13
Referat społeczno-organizacyjny
Beata Burliga
Kierownik, kadry i płace
14
15
Marta Madziąg
Podinspektor ds. techniczno-kancelaryjnych
11
16
Małgorzata Furman
Podinspektor ds. obsługi Rady Gminy
14
15
Adam Ruciński
Podinspektor ds. informatyki
 
33
 
11
Aleksandra
Makowska
Podinspektor ds. społecznych i oświaty
34
4
 
Aleksandra Klonowicz
Podinspektor ds. oświaty
 
Magdalena Karolak
Inspektor ds. rozliczeń i oświaty
Krystyna Lesikiewicz
Robotnik gospodarczy-sprzątaczka
14
15
Joanna Kliszewicz
Referat budżetowo księgowy
Monika Twardowska
Zastępca Skarbnika
32
8
Joanna Cholewa
Podinspektor ds. budżetu
Magdalena Lewandowska
Inspektor ds. budżetu
Beata Ziętarska
Podinspektor ds. budżetu
Agnieszka Całkiewicz
Podinspektor ds. finansów, kasa
27
9
Referat podatków i opłat lokalnych
Renata Staroń
Kierownik
21
10
Małgorzata Szwaczka
Inspektor ds. wymiaru podatków
Anna Podziewska
Podinspektor ds. wymiaru podatków
Wanda Jambroży
Podinspektor ds. opłat i rozliczeń należności
13
9
Grażyna Czerwińska
Inspektor ds. podatków
Alina Mianowska
Inspektor ds. opłat i rozliczeń należności
Referat ds. gospodarki przestrzennej i nieruchomości
Artur Kozłowski
Kierownik
17
6
Angelika Talpa
Inspektor ds. gospodarki przestrzennej
 
Klaudia Całkiewicz
Podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami
22
5
Krzysztof Wojciuch
Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami
Anna Trawińska
Pomoc administracyjna
Referat ds. gospodarki odpadami i ochrony środowiska
Ewa Suchewicz
Kierownik
18
7
Ewelina Charkiewicz
Inspektor ds. gospodarki odpadami i ochrony środowiska
Marta Kozłowska
Podinspektor ds. funduszu sołeckiego i gospodarki komunalnej
 
Podinspektor ds. gospodarki komunalnej
(55)
246 00 36
Budynek UG
w Stegnie
ul. Gdańska 7
(wejście od
ul. Polnej)
Agnieszka Skrzypczak
Podinspektor ds. dróg i mostów
Antoni Łukasik
Konserwator-kierowca
Urząd Stanu Cywilnego, ewidencja ludności i dowody osobiste
Monika Krycia
Kierownika USC
15
3
Agnieszka
Salczyńska
Z-ca Kierwonika USC
Referat inwestycji i infrastruktury
Adam Jędruszczak
Kierownik
30
2
Monika Adamowska - Bargieł
Podinspektor ds. rozwoju
Stanisław Pietrkiewicz
Inspektor ds. inwestycji
Patryk Boguszewski
Podinspektor
ds. inwestycji i infrastruktury
Straż Gminna
 
Sylwester Rutkowski
Komendant
(55)
247 84 43
Budynek UG
w Stegnie
ul. Gdańska 7
(wejście od
ul. Polnej)
 
Dariusz Trzoska
Starszy Inspektor
Sprawy obronne, Obrona Cywilna, Zarządzanie Kryzysowe
Paweł Szmit
 
Podinspektor ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego
 
(55)
246 00 36
wew. 24
Budynek UG
w Stegnie
 ul. Gdańska 7
(piętro -
wejście od
ul. Gdańskiej)
Promocja, turystyka i sport
Rafał Tokarski
Inspektor ds. turystyki, promocji i sportu
(55) 
247 86 92
Budynek LOT
Stegna
ul. Gdańska 60
                                                          Audyt
Katarzyna Mendyk
Audytor wewnętrzny
19
12
 
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy Stegna
Osoba, która wytworzyła informację: Michał Jarosz Data wytworzenia informacji: 2015-06-05
Osoba, która odpowiada za treść: Beata Burliga Data wprowadzenia do BIP 2015-06-05 12:23:20
Wprowadził informację do BIP: Michał Jarosz Data udostępnienia informacji: 2015-06-05 12:23:51
Osoba, która zmieniła informację: Adam Wojciech Ruciński Data ostatniej zmiany: 2019-06-13 10:01:28
Artykuł był wyświetlony: 15255 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu