ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Ogłoszenia

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Ogłoszenie Wójta Gminy Stegna z dnia 05.04.2024r. w sprawie: zgłaszania kandydatur do prac komisji konkursowej oceniającej oferty w ramach otwartego konkursu na realizację zadań publicznych w roku 2024r. w zakresie przygotowania i realizacji programów zajęć profilaktyczno-edukacyjnych z zakresu przeciwdziałania alkoholizmowi i innym uzależnieniom dla dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu gminy Stegna w ramach realizacji zadań ujętych w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii do realizacji na 2024r. w Gminie Stegna.

Informacja ogłoszona dnia 2024-04-05 10:17:28 przez Adam Wojciech Ruciński

Akapit nr 1 - brak tytułu

Na podstawie art.15 ust. 2a, 2b, 2d,2da ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( tekst jednolity Dz.U z 2023r. poz. 571 ze zm.) informuję , że:
  1. Organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art.3 ust. 3 ww. ustawy mogą zgłaszać kandydatury osób do pracy konkursowej oceniającej oferty złożone w ramach ogłoszonego Zarządzeniem Nr 38/2024 Wójta Gminy Stegna z dnia 21 lutego 2024r. otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych  w roku 2024 w zakresie przygotowania i realizacji programów zajęć profilaktyczno-edukacyjnych z  zakresu  przeciwdziałania alkoholizmowi i innym uzależnieniom dla dzieci, młodzieży
i dorosłych z terenu gminy Stegna w ramach realizacji zadań ujętych w GminnymProgramie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii do realizacji na 2024r. w Gminie Stegna.
  1. Zgodnie z art. 15 ust.2d ww. ustawy organizacje pozarządowe  lub podmioty wymienione w art.3 ust.3 ww. ustawy składające oferty w ramach ww. konkursu
 nie mogą zgłaszać swoich kandydatur do komisji konkursowej.
  1. Zgłoszenia należy składać do dnia 12.04.2024r. do godz. 14.oo w Sekretariacie Urzędu Gminy w Stegnie.
  2. Zgłoszenie należy składać w formie pisemnej podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania organizacji lub podmiotu wymienionego w art. 3 ust.3 ww. ustawy.
  3. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz tel. kontaktowy kandydata do komisji konkursowej, a także dołączyć pisemną zgodę zgłaszanego kandydata do prac w Komisji konkursowej.
 
Wójt Gminy Stegna przewiduje miejsca w komisji konkursowej dla 2 kandydatów zgłaszanych przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ww. ustawy.
Z pośród zgłoszonych kandydatur w pierwszej kolejności będą rozpatrywane zgłoszenia od organizacji pozarządowych lub podmiotów wymienionych w art. 3 ust.3ww. ustawy, które w swoim statucie mają wpisaną działalność związaną z profilaktyką uzależnień.
O wyniku wyboru kandydatów powiadomimy na stronie Urzędu Gminy Stegna.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Stegna
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2024-04-05
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Ewa Suchewicz
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2024-04-05 10:15:54
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Adam Wojciech Ruciński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2024-04-05 10:17:28
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Adam Wojciech Ruciński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2024-04-05 10:17:28
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
29 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony